Aby parfém dlouho voněl

Máte pocit, že je jedno jakou vůni si pořádíte, protože ji po chvíli stejně necítíe? Poradíme vám!

Správné skladování

Také vás může zajímat ...

Flakónek není vázička, aby byl vystavený na poličce. Nejvhodnější je uložit parfém na chladném místě a mimo dosah slunečních paprsků, které mu ale vůbec neprospívají.

Asi nejlepším místem je zásuvka v ložnici, kde bývá chladněji než v ostatních místnostech v domě.

Datum spotřeby

Pravda je, že na lahvičce s vůní datum spotřeby nenajdete. Výrobci pouze uvádí jakousi doporučenou dobu, do kdy je dobré parfém vypotřebovat. Obvykle se jedná o 36 měsíců po otevření.

Kam ho nanášet?

Oblíbenou vůni byste měla aplikovat na místa, která jsou nejvíce prokrvená. Nejlepší je zápěstí, pokožka za ušima, loketní jamka a krční tepny. Díky proudějí krve se kůže zahřívá a vonné složky se uvolňují postupně.

Nic nezkazí ani trocha vůně ve vlasech..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...