Aby rty vypadaly o deset let mladší

Aplikujte masku

Umíchejte si takovou masku na rty, která jim dodá potřebné vitaminy, zvláční je a zjemní. Lžičku olivového oleje smíchejte s jednou lžičkou medu a několika kapkami citronu. Rty pomažte směsí a nechte působit půl hodiny anebo klidně přes noc. Uvidíte, jak krásně budou ráno vypadat!

Také vás může zajímat ...

Udělejte si peeling

Aspoň jednou či dvakrát týdně si udělejte peeling. Stačí smíchat trochu třtinového cukru s medem a směsí si rty promasírovat.

Rty si nekousejte

V žádném případě si rty necumlejte, neokusujte ani je neolupujte nehty. Nejen na nich, ale i okolo úst, se těmito činnostmi tvoří vrásky. Poškozuje se sliznice, a navíc vám hrozí riziko, že si na rty zanesete infekci.

Používejte čajovníkový olej

Jednou za dva týdny si dopřejte obklad s tea tree olejem. Pět kapek koncentrovaného oleje smíchejte se lžičkou olivového oleje a naneste si tenkou vrstvu na rty. Nechte působit přes celou noc. Pro zjednodušení si také můžete pár kapek tea tree oleje nanést na rty potřené jelením lojem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama