Aby ruce na podzim netrpěly

Vsaďte na přírodu

Pokud jsou vaše ruce extrémně suché, vyzkoušejte vazelínu nebo výrobky s bambuckým máslem či kokosovým olejem. Ruce mažte krémem alespoň třikrát denně a na noc si po aplikaci vezměte bavlněné rukavice.

Také vás může zajímat ...

Dopřejte si masku

Pokud víte, že se vaše ruce snadno vysuší, vsaďte na olejovou masku, kterou používejte pravidelně jednou týdně. Nejdříve zahřejte na mírném ohni 100 ml ricinového a 100 ml olivového oleje.

Přidejte šťávu z jednoho citronu a důkladně promíchejte. Směs nechte trochu vychladnout a pak ji vlijte do širší misky. Ponořte do ní ruce a nechte působit 15 minut, přitom je masírujte.

Dodržujte pravidla

Vaše ruce se vám odmění hebkostí, když budete důsledně nosit rukavice a k jejich mytí nepoužívat obyčejné mýdlo.

Kupte si to, které obsahuje výživné látky, například vitamin E. Pokud se vám vysušuje kůžička kolem nehtů, potírejte ji olejíčkem s meruňkovým olejem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...