Aby vám krk předčasně nezestárnul

Většina žen pravidelně pečuje o svůj obličej. Víte však, že stejnou, ne-li větší péči byste měly věnovat i oblasti krku a dekoltu? Kůže na krku je totiž velmi jemná, a k tvorbě vrásek tudíž náchylnější.

Důležitá je hydratace

Není vůbec pravda, že pokožku je třeba chránit a hydratovat pouze v létě. Sluneční záření je i v zimě velmi zrádné a ke kůži bývá nemilosrdné. Nezapomeňte ji proto pravidelně promazávat.Tak jako si každý večer.

ošetřujete obličej, rozšiřte tuto péči i na oblast krku a dekoltu. Krémy a pleťovými mléky nešetřete. Čím pečlivěji se budete o krk starat, tím déle bude pěkně mladistvý. Krém na krku vždy roztírejte směrem nahoru a do stran.

Také vás může zajímat ...

Hřejivý zábal pro hebký krk

Zvlášť v zimě, kdy nosíme roláky a šály, krk často zanedbáváme. Výživnou kúru si proto zaslouží o to víc. Do pokožky vmasírujte olivový nebo pupalkový olej. Masáž si užívejte a nikam nespěchejte. Poté krk zabalte do igelitu a ovažte teplou šálou. Nechte působit aspoň 20 minut a pak smyjte..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...