Adam Pavlík: Syn přišel o svou mámu i o práci

Neví, co si počne

Ivo Pavlík, Věra Špinarová, Adam Pavlík .

Syn nedávno zesnulé zpěvačky VĚRY ŠPINAROVÉ (†65) ADAM PAVLÍK (42) se v těchto dnech ještě stále snaží vzpamatovat z nečekané smrti své matky a už se v jeho životě objevila další krize. Vzhledem k tomu, že byl manažerem své slavné mámy a hudebně ji také doprovázel se svou kapelou, brzy bude zřejmě muset řešit také existenční problémy.

Po smrti legendární zpěvačky totiž zůstal bez práce, kterou vlastně dělal celý život. „Přes dvaadvacet let jsme s mým bandem maminku doprovázeli. Na nic jiného, kromě své rodiny, jsem neměl čas,“ přiznává nyní Adam. „Teď nevím, co bude dál, a v hlavě mám obrovské prázdno,“ dodává zdrceně.

Kapela sice o tom, co bude dál, už hovořila, ale zda bude v budoucnu nadále pokračovat v koncertování, to se v tuto chvíli neví. „Rád bych dělal to, na co jsem byl zvyklý. Muziku, producentství a vše s tím spojené,“ přiznává Pavlík. Zároveň si ale uvědomuje, že jeho máma je jako umělkyně nenahraditelná, proto prý ani nedokáže říct, zda by dokázal vystupovat s někým jiným.

Také vás může zajímat ...

Zda setrvá i nadále u muziky, se proto zřejmě ukáže až časem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...