Adam Pavlík: Syn přišel o svou mámu i o práci

Neví, co si počne

Ivo Pavlík, Věra Špinarová, Adam Pavlík .

Syn nedávno zesnulé zpěvačky VĚRY ŠPINAROVÉ (†65) ADAM PAVLÍK (42) se v těchto dnech ještě stále snaží vzpamatovat z nečekané smrti své matky a už se v jeho životě objevila další krize. Vzhledem k tomu, že byl manažerem své slavné mámy a hudebně ji také doprovázel se svou kapelou, brzy bude zřejmě muset řešit také existenční problémy.

Po smrti legendární zpěvačky totiž zůstal bez práce, kterou vlastně dělal celý život. „Přes dvaadvacet let jsme s mým bandem maminku doprovázeli. Na nic jiného, kromě své rodiny, jsem neměl čas,“ přiznává nyní Adam. „Teď nevím, co bude dál, a v hlavě mám obrovské prázdno,“ dodává zdrceně.

Také vás může zajímat ...

Kapela sice o tom, co bude dál, už hovořila, ale zda bude v budoucnu nadále pokračovat v koncertování, to se v tuto chvíli neví. „Rád bych dělal to, na co jsem byl zvyklý. Muziku, producentství a vše s tím spojené,“ přiznává Pavlík. Zároveň si ale uvědomuje, že jeho máma je jako umělkyně nenahraditelná, proto prý ani nedokáže říct, zda by dokázal vystupovat s někým jiným.

Zda setrvá i nadále u muziky, se proto zřejmě ukáže až časem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...