Adéla Banášová: Snaží se partner dostat k jejím penězům?

Bude z ní brzy paní Adéla Vincze!

Jako moderátorka je velmi úspěšná a umí vydělat spoustu peněz.

Slovenská moderátorka ADÉLA BANÁŠOVÁ (36) neměla v osobním život příliš štěstí. Nejprve při- šla o vymodlené miminko a nakonec i o dlouholetého partnera. Nyní se ale zdá, že se vše v dobré obrací…

Banášová, která je pro české diváky známá zejména díky pěvecké soutěži Superstar, chodí s o deset let mladším VIKTOREM VINCZEM (26) sotva rok. Přesto jejímu partnerovi nic nezabránilo v tom, aby ji v přímém přenosu televize Markíza požádal o ruku. „Adélko, miluji tě nejvíc na celém světě. Vezmeš si mě?“ zeptal se viditelně roztřesený mladík své vyvolené.

Moderátorka zasko- čená nečekaným osobním dotazem a ještě navíc před tisíci diváky hlesla závazné „ano“. Nenechala se ale jen unést tím velkým okamžikem a nehlodá v ní přece jen červíček pochybností? Těžko soudit, Banášová si své soukromí chrání a velmi dobře volí slova před novináři.

A tak, ať už se to může zdát komukoli jakkoli bláznivé, krásná, bohatá a úspěšná tele- vizní hvězda už plánuje svatbu.

Také vás může zajímat ...

Hodně bohatá nevěsta

Mezi novináři se mluví o tom, že si Viktor nemohl vybrat lepší partii. Tedy minimálně po stránce finanční. Pohledná blondýnka je totiž opravdu hodně bohatá nevěsta a není žádné tajemství, že moc dobře ví, jak své peníze rozmnožit. V loňském roce se totiž moderátorce podařilo údajně téměř zdvojnásobit zisk své firmy.

Podle Finstat.sk si Banášová díky pořadům, jako jsou Chartshow, Milujem Slovensko a Trochu inak, v minulém roce na svůj účet připsala zisk ve výši neuvěřitelných 271 000 eur. Zdroj, který si nepřál být jmenován, pak uvedl, že kdyby mode- rátorka byla na peníze – jako že není, mohla by si vydělat mnohem víc! Vincze je vystudovaný právník, ale živí se stejně jako jeho vyvolená moderováním.

Začínal v regionálním rádiu v Nitře a postupně se vypracoval až na televizní hvězdu televize Markíza. V současné době je moderátorem zpravodajské relace Prvé Televízne noviny.

Jak je ale asi zřejmé, i přes jeho nevyvratitelné kvality úspěchů své budoucí ženy nedosahuje ani zdaleka.

Přijme jeho jméno

Po tom všem, co Banášová v televizním průmyslu dokázala, by bylo pro mnohé nemyslitelné, že se vzdá svého jména, které je její obchodní značkou a skvěle ji živí. Ona to však vidí jinak. Hodlá totiž přijmout příjmení svého budoucího muže.

„Já jsem bez ohledu na jméno, a když mluvíme o značce, tak si myslím, že i Adela je celkem silná značka,“ vysvětlovala Banášová, která si veselku hodlá spolu s Viktorem zaplatit sama.

Od rodičů nic nechce, jen to, aby přišli a přáli jí štěstí.

Nezbývá než doufat, že Adéla svého rozhodnutí nebude jednou litovat.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...