Adéla Banášová: Vyfoukla jí super kšeft!

Rozesměje publikum?

Banášová je zatím stále zárukou kvality a zábavy.

Populární moderátorka ADÉLA BANÁŠOVÁ (36) je další z řady Slovenek, které úspěšně přebraly lukrativní pracovní nabídku své české konkurentce. Vtipnou blondýnu si totiž pro moderování příštího ročníku vyhlédli organizátoři Českých lvů. Na ty už si opět brousila zuby moderátorka LUCIE VÝBORNÁ (47), která je moderovala minulý rok.

Televizní diváci ji ale považovali za příliš nudnou a její výkon byl pod palbou kritiky. Výborná si navíc uřízla pořádnou ostudu s falešným JIMEM CARREYM ( 54 ) , za něhož se během akce vydával mladík najatý nechvalně známým vtipálkem KAZMOU (31). Výborná tehdy uvěřila, že jde skutečně o hollywoodskou hvězdu, a za jeho totožnost se sama zaručovala.

Něco takového by se důvtipné Banášové zřejmě stát nemohlo.

Také vás může zajímat ...

Producenti Českého lva proto doufají, že jim navrátí nejen pošramocenou pověst, ale na rozdíl od Výborné diváky i dobře pobaví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...