Adéla Gondíková a Jiří Langmajer: Kvůli úspěchům v práci riskují rozchod

Partneři, nebo věční rivalové? Ničí si lásku!

Adéla Gondíková (43) a Jiří Langmajer (51) jsou oba natolik výrazné osobnosti, že jejich soužití může být plné nepředvídaných úskalí. I když to vypadá, že klidná Adéla proslulého bouřliváka zklidnila, dá se čekat velká krize. Nasvědčoval by tomu i fakt, že Jiří Langmajer (51) patrně zvažuje svoji účast v dalším kole show Tvoje tvář má známý hlas.

Říká si snad, že když tam byla jeho partnerka Adéla Gondíková (43), nesmí zůstat pozadu? A co jejich nedávná krize?

Vždyť pří zkouškách na muzikál Ať žijí duchové „Langoš“ herečku okázale ignoroval a dokonce z divadla odešel bez ní.

Tráví spolu čas alespoň na jevišti.
Tráví spolu čas alespoň na jevišti.

Odolal dokonce i její rádoby vtipné žádosti o ruku při derniéře muzikálu Mamma Mia. Nesoupeří náhodou oba snad o to, kdo z nich bude úspěšnější? Takové vzájemné předhánění jejich vztah nemůže vydržet. A to není zdaleka všechno!

Také vás může zajímat ...
Adéla se svojí dcerou Nelou.
Adéla se svojí dcerou Nelou.

Krize už odstartovala

Už na jaře měli fanoušci Adély možnost zaznamenat, že něco není v pořádku. Zatímco ostatní soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas měli v průběhu natáčení jako oporu v hledišti někoho blízkého, na Adélu si její partner čas neudělal. Podporovat ji chodil její bratr Dalibor Gondík (47).

S bratrem Daliborem jsou pro každou legraci.
S bratrem Daliborem jsou pro každou legraci.

Kvůli práci herečku zanedbává

I když je Jiří Langmajer skutečně velmi vytížený, nějaký zájem z jeho strany by se hodil. Dříve, když o Adéle mluvil, říkal, že to byla právě ona, kdo ho zachránil před jeho destruktivním bouřlivým životem. A Gondíková by si skutečně jeho podporu zasloužila. Všichni přece vědí, že ani ona to neměla v životě jednoduché.

Přijde konec romance?

Poté, co ji opustil její manžel Ondřej Brousek (36), se kterým má dceru Nelu (13), si prošla vážnou krizí a dokonce si posteskla, že moc dobře ví, že už nikdy nebude mít normální rodinu.A s Jiřím je to jako na houpačce. Oba jsou velmi vytížení a říká se, že se doma téměř nevidí. Aby se prý vůbec potkali, nechávají se obsazovat do stejných her.

A jako vždy, Adéla při práci.
A jako vždy, Adéla při práci.

Svádějí krizi na práci?

Adéla a Jiří jsou ve věku, kdy by měli klidné rodinné zázemí ocenit a vážit si vzájemné blízkosti.
Oni se naopak neustále štvou po nových a nových rolích. Přitom o nedostatku financí to u nich zřejmě nebude. Spíš se zdá, že se začínají předhánět, kdo z nich bude úspěšnější. A právě to může navždy zničit jejich lásku!

Přijde svatba, nebo rozchod?
Přijde svatba, nebo rozchod?
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...