Adéla Gondíkova a Jiří Langmajer: Partnerka ho drží zkrátka! Proč?

Z lamače dívčích srdcí a „pařmena“ se stává tichá hospodyňka! JIŘÍ LANGMAJER (52) se kvůli své lásce změnil k nepoznání. Jak dlouho mu to vydrží?

Kdysi kvůli němu ADÉLA GONDÍKOVÁ (45) probrečela celé noci. Byl to totiž pořádný proutník, kterého nenechala chladným žádná ženská sukně.

Také vás může zajímat ...

Celý život ženy jenom podváděl?

Dokonce se měli rozejít kvůli nevěře. Jiří Langmajer se měl údajně zaplést s režisérkou ZITOU MARINOVOVOU. Jenže to nebyl jeho první úlet. I svou bývalou manželku podváděl. Modelka PETRA FALTÝNOVÁ (40) byla tou, která jejich manželství nadobro zničila.

Kamarádi jsou na něj naštvaní

Od té doby ale uplynulo už pět let a mnohé se změnilo. Začal sekat latinu, protože se prý bál, že se s ním Adéla rozejde. Dokonce prý kvůli ní doma i na zahradě zastává veškerou práci a ihned splní, o cokoli si jeho láska řekne. Jeho kamarádi toho ovšem začali mít plné zuby.

Už ho nebaví?

Mají ho za podpantofláka, který si nechá poroučet od žen. Je to skutečně pravda? Nebo ze sebe Langmajer jen takového chudáka dělá? Pravda ovšem je, že v posledních měsících opět začal navštěvovat bary a diskotéky a v centru Prahy je prý častěji než doma. Přátelé jsou u něj zase na prvním místě? Čím to je? Rozhodl se vyhodit si z kopýtka?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...