Adéla Gondíková a Jiří Langmajer: Poslední záchrana vztahu

Tohle by asi nikdo nečekal. Herečka Adéla Gondíková (45) a herec Jiří Langmajer (52) vždy působili jako bezchybný pár. I v jejich dokonalém vztahu se ale začalo smrákat. Ač jejich lásce mnozí nedávali naděje a čekali, že Langmajer s pověstí záletníka Gondíkové brzy uteče s jinou, dvojice překvapila.

Už osm let spolu cukrují jako zamilované hrdličky a „Langoš“ se na jinou ani nepodívá. „Máme normální hezký vztah. Nezažíváme žádnou houpačku, ale ani stereotyp nebo nudu,“ nechala se slyšet Gondíková.

Také vás může zajímat ...

Moderátorka z Ptáka Loskutáka si herce dokonale obtočila kolem prstu. Jak to dokázala? Podivovali se všichni. Své know how nikomu neprozradila, nicméně dokázala to. Dalo by se hádat, že spolu budou na věky.

Jak se ale zdá, i sem nepozorovaně připluly mráčky. Nejde o nevěru, jak by se dle minulosti Langmajera dalo předpokládat. Pár prý narazil na časovou vytíženost. Langmajer ročně točí tři filmy zároveň a k tomu se v poslední době objevuje hned ve třech seriálech.

A aby toho nebylo málo, ještě hraje v divadlech. Zatímco Gondíková má za sebou například natáčení americkočeského filmu Za oponou noci, účinkuje ve dvou serálech a také hraje v divadle. Při podobném rozvrhu se milenci doma mohou jen těžko potkat.

Pracovní zápřah je připravil o tak důležité společné chvíle. Dokonce tak, že už to museli začít vážně řešit. To navíc nejde dohromady s jejich zálibou v rekreačním sportu. V době největší zamilovanosti spolu pravidelně vyráželi na výlety, vyjížďky na kolech, užívali si jeden druhého.

„Já pořád uklízím, vytírám, Jirka ale naopak řekne: ´Dneska to neni potřeba, kašleme na to, okna počkají a jdeme na procházku.´ Ujdeme patnáct kilometrů a já jsem šťastná, že to udělal,“ líčí Adéla.

„Naučil mě chodit po horách a jezdit na kole a mě to tak naplňuje, že bych dnes chodila každý víkend,“ dodává. Jenomže kvůli tomu museli udělat speciální opatření. Společných aktivit až povážlivě ubylo a zastínila je honička za penězi.

To se zákonitě muselo odrazit na vztahu. Langmajer přiznal, že situace mezi nimi byla v jednu chvíli tak kritická, že musel alespoň on své pracovní aktivity omezit. Méně se už objevuje na divadelních prknech a většinu nabídek odmítá a více se věnuje partnerce.

Jak se zdá, nechybělo málo a i tenhle páreček by semlela pořádná krize. Naštěstí ale včas vyhodili záchranné lano. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...