Adéla Gondíková a Jiří Langmajer: Začne se ve vztahu dusit a opustí ji?

Změnila ho téměř k nepoznání! Kdy mu to dojde?

Zvládla něco, co se žádné jiné předtím nepodařilo. Adéla Gondíková (44) už sedmým rokem chodí s Jiřím Langmajerem (52) a udělala z něj úplně jiného člověka. Nebude ale litovat?

Předělat si partnera k obrazu svému chce snad každá žena. To, co se ale podařilo Adéle Gondíkové (44) nejspíše nikdo nečekal. Z bývalého proutníka Jiří Langmajera (52) totiž udělala poslušného beránka, který se nejspíš raději ani neotočí za žádnou krásnou ženou, kterou potká na ulici.

Také vás může zajímat ...

Jiří přitom ještě nedávno platil za jednoho z největších proutníků mezi českými herci, který se do chomoutu nejen nežene, ale snad se pro něj ani nehodí. Miloval jakékoliv adrenalinové radovánky a moc rád se dvořil mladým ženám.

Jenže právě tyto vlastnosti dokázala Adéla utlumit a úplně ho změnit. Z Jiřího se tak začíná pomalu stávat typický, nudný chlap, který zažívá největší vzrušení, když se mu při sekání trávníku dostane do sekačky kámen.

Zástupy exmilenek tak musí při pohledu na jeho současné já pukat závistí, když vidí, co se rozvedené herečce povedlo a jakého má vedle sebe partnera. Na druhou stranu, lidé se příliš nemění a je jasné, že i v Langmajerovi stále dřímá jeho bývalá povaha.

Začne se snad ve vztahu nudit a ovládne ho touha po dobrodružství? Stále vypadá hodně dobře na to, aby mohl jen lusknout prsty a mít na každém z nich několik milenek. Snad ho Gondíková občas pustí s kamarády do hospody, nebo se kromě nevěry může dočkat něčeho horšího. Bude mít doma nudného bručouna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...