Adéla Gondíková: Je stále závislá na svém bratrovi

I přesto, že má herečka ADÉLA GONDÍKOVÁ (45) fungující vztah s hercem JIŘÍM LANGMAJEREM (52), stále se nedokáže odpoutat od svého bratra DALIBORA GONDÍKA (48). Situace je dokonce taková, že nedokáže vydržet ani jediný den bez toho, aniž by mu alespoň nezavolala. „V kontaktu jsme denně aspoň po telefonu, volám bráchovi s každou prkotinou, s níž potřebuju poradit.

Dneska kvůli přísadě do receptu,“ řekla Adéla.

Také vás může zajímat ...

Další pořad

Gondíková ještě přiznala, že navíc „koketuje“ s myšlenkou, že by společně s bratrem začali pracovat na nějakém novém projektu. Dříve spolu uváděli například pořady Rady ptáka Loskutáka nebo Gondíci s. r. o. „Rádi bychom, pořád říkáme, že si musíme v klidu sednout a zamyslet se,“ vysvětlila herečka.

Utíká před ní?

Je ale dost možné, že právě Gondík se své sestře, co se tohoto tématu týče, raději vyhýbá. Není to totiž dávno, kdy se oháněl tím, že mu právě pořad Rady ptáka Loskutáka zničil reputaci, a proto teď nedostává žádné lukrativní kšefty.

Neměl by jí to raději rychle vysvětlit dříve, než přijde velké zklamání, které naruší jejich idylický sourozenecký vztah?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...