Adéla Gondíková: Lítá jako hadr na holi

Práce nad hlavu, na dovolenou pojede nejdřív za rok. Její diář je beznadějně plný pracovních aktivit, a to na rok dopředu. „Začala jsem víc hrát, když dcera povyrostla,“ přiznává emancipovaná Adéla Gondíková.

Také vás může zajímat ...

„Odpoledne se spolu vidíme, pak jedu na zájezd nebo večer do divadla. Teď už je velká, takže je to v pohodě. Dát dohromady veškerou práci, zkoušení, případně televizi, je dost kumšt. Potřebuju znát termíny dopředu,“ tvrdí umělkyně.

Je samozřejmě ráda, že je o ni zájem, jenomže všechno má svůj rub i líc. Nejnověji až fanaticky propadla muzikálům, účinkuje hned v několika. Jak často se tedy vidí s přítelem, Jiřím Langmajerem (52)? Což se nebojí, že její vytížení se na vztahu negativně odrazí? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama