Adéla Gondíková: Má obrovský strach o dceru

Útok bulváru

Rodina je pro ni přednější. Půjde kariéra stranou?

Štěstí jí co se týče lásky přeje nadmíru. ADÉLA GONDÍKOVÁ (43) s JIŘÍM LANGMAJEREM (51) tvoří už šest let stabilní pár. Přece jen se jí ale starosti nevyhýbají. Bojí se totiž o svou dceru NELU (13). Tu si vymodlila, když jí bylo třicet a ještě byla vdaná za ONDŘEJE BROUSKA (36). Byla jí i velkou oporou, když se s bývalým manželem rozváděla.

„Největší výhrou v životě je jednoznačně moje dcera Nelinka,“ prohlašuje, kdykoli se stočí řeč na její dceru. Jenže Gondíková teď pomalu zjišťuje, že je její dcera příliš citlivá a nedělá jí dobře pozornost médií, s níž ale jako dcera známé herečky musí počítat. Navíc jí prý i spolužáci ve škole dávají najevo, čí je dcera, což je pádný důvod k obavám.

Dospívající dívky jsou v tomhle věku velmi citlivé na každou sebemenší narážku, ať už na jejich osobu nebo rodinu.

Navíc se dost často s matkou objevuje na premiérách a derniérách, kde je na ni až moc fotografů.

Také vás může zajímat ...

Vzdá své kariéry?

„Ona to teď úplně nesnáší. Ale já jí říkala, že s nimi musí počítat, když tam půjdeme. Jinak u nás ale díky tomu spoustu pozvánek končí v koši,“ přiznala Gondíková. Tím se ale herečka a moderátorka připravuje o kousek popularity. Čím víc jsou totiž herecké hvězdy vidět, tím jsou populárnější. Jakmile se po nich s l e h n e zem, nikdo je nebude chtít ani ve filmu, ani v seriálu.

Navíc se dceři každou volnou chvíli snaží věnovat a brát ji tam, kde budou samy dvě. Než Nela vyroste a přestane jí sláva vadit, uplyne mož- ná několik let.

A to by Gondíkové a její kariéře mohlo dost uškodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...