Adéla Gondíková: Překvapila. Vdávat se nechtěla

Loňská svatba Adély Gondíkové a Jiřího Langmajera (54) byla bez nadsázky svatbou roku, zajímala se o ni celá země, zejména ženy.

Kladně hodnotily, že se Adéle podařilo uskutečnit si romantický sen, obléci bílé šaty a kráčet se svým vyvoleným k oltáři. Však to také trvalo, soužití na psí knížku se táhlo od roku 2011. Tím víc šokovalo, že hvězda seriálu Sestřičky nedávno prohlásila, že se vdávat nechtěla.

Také vás může zajímat ...

„Já už jsem se nechtěla vdávat, netoužila jsem po velké svatbě. Chtěla jsem dožít tak, jak to bylo. To by mi stačilo,“ pravila bezmála rok a půl po své velké letní svatbě sympatická herečka. Proč to říká, namísto aby veselku velebila a jásala nad společným soužitím? Klube se snad z manžela opět ten starý dobrý bručoun a mrzout, ač se to Adéla statečně snaží zastírat?

Na druhou stranu přiznává, že známí ji před Jiřím odjakživa varovali: „Taky jsem o něm slyšela divný věci. Jak je hroznej, že ráno přijde na plac a v maskérně ani nepozdraví, jenom si lehne, nechá se nalíčit a jde zase dál,“ připouští a dodává, že Jiří bývá ráno úplně mimo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama