Adéla Gondíková: Proč nechce miminko?

V báječném životním období se nachází Adéla Gondíková. Nemá nač si stěžovat. Nedávno dostrkala k oltáři životní lásku, Jiřího Langmajera (54), a to byl husarský kousek.

Nepolapitelného miláčka žen, rebela a workoholika si šikovná tmavovláska ochočila jako pejska. Adéle se daří i profesně, budeme ji například vídat v novém seriálu z nemocničního prostředí Sestřičky Modrý kód. „Je to kladná postava,“ prozrazuje herečka o své roli. „Klasický model rodiny.

Také vás může zajímat ...

Mám manžela, jedno pubertální patnáctileté dítě, což je reálné, protože sama mám šestnáctiletou dceru.

A přišla jsem do práce po takové rychlé mateřské dovolené, protože jsme si trošku na stará kolena udělali miminko,“ směje se. Nejednoho jejího fanouška napadlo, zda se nenechá inspirovat seriálem a nepokusí se o něco podobného v osobním životě.

Ale vypadá to, že o ničem takovém herečka neuvažuje. „Osobně si myslím, že za pár let by nám došly síly,“ poznamenala s tím, že malé dítě v jejich domácnosti i tak nechybí. „Jirka má dcerku, od které už máme vnoučka. Hrozně rádi se o něj staráme a jsme rádi, když je u nás. Hrajeme si s ním, je to hrozně legrační,“ řekla.

s tím, že kdyby to mělo být pořád, bylo by to v jejím a manželově věku už únavné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...