Adéla Gondíková si vzala výrazně mladšího muže a ten jí po čase opustil!

Známý herec tvrdí, že mu vztah s Adélou vlastně zachránil život!

Cestu ke slávě začala podle vzoru bratra, se kterým má perfektní vztah. Cestu k partnerskému štěstí si ale Adéla Gondíková (43) musela zopakovat!

O Adéle Gondíkové je známo, že má velmi blízký vztah ke svému bratru Daliborovi (47). V dospělosti spolu vytvořili úspěšnou moderátorskou dvojici, ale jejich pevné sourozenecké pouto se datuje od dětství.

S bratrem Gondíkem si rozumí opravdu dokonale.
S bratrem Gondíkem si rozumí opravdu dokonale.

Změnila účes – a s ním i plány!

Adéla vyrůstala v Sokolově. „Všechny rodiny tam vypadaly jako ta naše – starší chlapeček, mladší holčička, jako kdyby nás někdo vyráběl na zakázku. Lítali jsme venku v různých partách. O tři roky starší brácha pak šel na konzervatoř, ale mě to v tu dobu ani nenapadlo.

Také vás může zajímat ...

Byla jsem taková zakřiknutá a nenápadná holka.“ Žádnou hereckou tradici doma neměli, pokud se nepočítá to, že Adélin táta byl ochotníkem. Jí samotnou by podobná profese v dětství vůbec nenapadla. Dlouhé roky si přála pracovat s dětmi. Potom to změnila na práci zdravotní sestry. Mezitím Dalibor nastoupil do Prahy na konzervatoř. V osmé třídě se to u Adély nějak zlomilo.

Za vším kupodivu stál nejprve vzhled. Do té doby měla vždy rovné vlasy a maminka jí je stříhala, aby byly husté. Pak si je nechala trochu narůst a místo rovných se objevily kudrnaté lokny. „S těmi vlasy se mi asi něco změnilo i v krvi a já najednou zatoužila stát se herečkou,“ prozradila.

Ve škole se o tom ale styděla mluvit, bála se, že by se jí ostatní smáli.

V muzikálu Mamma Mia se vyřádila opravdu po všech stránkách.
V muzikálu Mamma Mia se vyřádila opravdu po všech stránkách.

Domů jezdila až devět hodin!

Jakmile se Adéla dostala na konzervatoř, všechno se od základů změnilo. Ocitla se bez dohledu rodičů, což jako každý dospívající člověk v té době ocenila. Dá se skoro říct, že to až přeháněla. Dalibor na ni měl dohlížet, ale to se jaksi nedařilo. Mejdan střídal mejdan. Maturitu sice Adéla udělala, ale závěrečnou diplomovou práci už jaksi nestihla.

Celá ta bouřlivá léta se ale obešla bez obvyklých postpubertálních konfliktů s rodiči. „Když vidíte rodiče jednou za čtrnáct dní, bez toho, abyste si mezitím denně volali, tak prostě neobrátíte oči v sloup, sotva se potkáte,“ konstatovala Adéla.

Víkendové příjezdy z Prahy byly navíc komplikované: vlakem to trvalo pět hodin a když náhodou cestou usnula, přejela až do Chebu, kde musela čekat dalších pár hodin, než jel vlak zpátky.

Kromě toho Adéla zdůraznila, že i za těchto okolností měla z otce velký respekt, takže léta dospívání sice v Praze proběhla bouřlivě, ale naštěstí bez nějakých vážných následků.

Občas dostává i vážné role.
Občas dostává i vážné role.

U bratra vždycky našla oporu!

Zmíněný silný vztah, vybudovaný už v dětství, přenesli Adéla a její bratr Dalibor i do pracovní sféry. V době, kdy se sestra neúspěšně pokoušela prosadit v jednom rádiu, odkud jí prý vyhodili „pro absolutní neschopnost“, v jiném rádiu se naopak bratrovi dařilo. Právě tam sourozenci před mikrofonem poprvé vytvořili osvědčenou moderátorskou dvojici a později se dostali k dalším akcím.

Moderovali Českého slavíka a hlavně v televizi prováděli populárním kutilským pořadem Rady ptáka Loskutáka. Adéle se přitom na obrazovku moc nechtělo, v rádiu byla spokojená a domnívala se, že v televizi to s popularitou bude mnohem složitější. Mezi oběma sourozenci prakticky nikdy nevznikly žádné problémy.

„Jistě, víme, že jsme každý jiný, já spíš po tátovi, on je povahově víc po mámě,“ uvedla Adéla. „Při práci se samozřejmě hádáme a přeme, ale životně, radikálně, že bychom spolu třeba na pár let přestali mluvit, to se nestalo.“ Herečka a moderátorka naopak oceňovala, že kdykoliv měla nějakou krizi, našla v Daliborovi a jeho ženě oporu.

A ty krize v osobním životě opravdu přišly.

Bude nynější láska i tou poslední?
Bude nynější láska i tou poslední?

Místo druhého potomka rozvod

Slavnou hereckou rodinu Brouskových znala Adéla pracovně už předtím, než se dala dohromady s jedním z jejích členů, tím nejmladším, Ondřejem Brouskem (36). S hercem, známým nejvíc z role Eliena z legendárního snímku Pelíšky, měla Adéla dceru. Zdálo se, že v jejich vztahu je všechno v pořádku, i když manžel byl téměř o osm let mladší.

Zlé jazyky tvrdily, že těžce nesl, když Adéla dokázala za své peníze vybudovat dům. Ta přitom fakt, že je v páru tou úspěšnější, nijak neřešila. Potom se Ondřej zamiloval do jiné ženy a kvůli ní Adélu opustil – v době, kdy uvažovala o dalším potomkovi. Jednalo se o herečku a dceru našeho prvního kosmonauta, Annu Remkovou (37). Po rozvodu se s ní Ondřej oženil a měl s ní syna.

V tomhle směru jablko nepadlo daleko od stromu. Také Ondřejův otec, Otakar Brousek mladší (60), zvaný v hereckém prostředí Ťulda, kdysi odešel od své ženy. Aby se vyhnul setkání s ní, nezúčastnil se pro jistotu ani jedné ze svateb svého syna.

A důvodem, proč nešel na svatbu Ondřeje s Annou, bylo i přátelství s Daliborem Gondíkem, bratrem opuštěné Adély.

Žádost o ruku zatím jen na jevišti

Na rozvod si Adéla musela počkat. Od prvního dne, co se o novém Ondřejově vztahu dozvěděla, spolu ale nebyli a nebavili se. V té době netušila, že brzy se ocitne v podobné situaci sama – že se stane tou, kvůli které se rozvede jiný muž. Tím byl herec Jiří Langmajer (51). Měl za sebou dost bouřlivý život i v oblasti vztahů, včetně různých milenek.

Později tvrdil, že pro něho bylo zázrakem Adélu potkat – díky ní si uvědomil, že dosavadním způsobem se žít nedá a že se musí změnit. Po jejím boku se mu to začalo dařit, i když nejprve málem o Adélu kvůli svému chování přišel. Vzpamatoval se a pak přišel těžký krok: říct o svém novém vztahu ženě, se kterou strávil předchozích dvacet let a která ho ve složitých dobách držela nad vodou.

V té době Jiřího odchod k Adéle špatně nesla i jeho starší dcera, ale časem se to urovnalo. Letos v lednu během v závěru posledního představení muzikálu Mamma mia!, kde Adéla i Jiří hrají, si herečka stoupla před kolegyni, kterou v inscenaci její partner žádal o ruku.

Byl to sice žert, ale vzhledem k tomu, že už jsou spolu dostatečně dlouho, chtěla mu tak možná dát najevo, co by měl udělat i mimo divadelní prkna!

Připadala si prý skoro jako nahá!

Letos na sebe Adéla upozornila i v ostře sledované televizní show Tvoje tvář má známý hlas. V ní účinkovala v několika převlecích, například za ukrajinskou zpěvačku Ruslanu (44), Annie Lenox (62) ze skupiny Eurythmics nebo za další hvězdu Kylie Minogue (49). Posledně jmenované vystoupení jí hodně zaskočilo tím, když zjistila, v jakém oblečení má vystupovat.

Sexy kostým toho skrýval opravdu jen málo!

Nakonec se s tím ale úspěšně vypořádala, i když se vítězkou soutěže nestala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...