Adéla Gondíková: Stará křivda ji stále dohání

V prvním manželství s Ondřejem Brouskem (37) těžce narazila a dalšímu se tak vyhýbá jako čert kříži. V srdci Adély Gondíkové (44) má stále místo i bolestivá nevěra, kterou jí bývalý manžel způsobil s Annou Remkovou (37), dcerou dlavného kosmonauta Vladimíra Remka (69).

Také vás může zajímat ...

Nedokáže se tak nejspíše úplně otevřít a zamilovat do současného partnera Jiřího Langmajera (51). „Když to člověk jednou zažije, podruhé to nepotřebuje,“ vyjádřila se Adéla hodně skepticky k tomu, že by se podruhé stala něčí manželkou.

Reálně to prý vidí tak za třicet let. Bojí se asi další velké zrady, a proto si nechává pootevřené dveře k rozchodu. Chce si snad ještě Jiřího pořádně proklepnout, aby se jí nestalo to, co s Ondřejem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...