Adéla Gondíková: Už jste ji potkali ve vlaku?

Celebrita v hromadné dopravě? S tím nepočítejte! Známé osobnosti přece patří do mercedesů a podobných vozidel oslňujících značek. Nicméně pro každou celebritu to neplatí.

Ne všechny se halasně chlubí tím, že nikdy nejely městskou hromadnou dopravou. Herečka Adéla Gondíková (44) mezi takové rozhodně nepatří. Právě naopak! Můžete ji potkat nejen v metru, ale například také ve vlaku na Moravu.

Také vás může zajímat ...

Objevily se totiž fotografie, které se jen tak někde nevidí. Tmavovlasá Adéla Gondíková byla zjevně bez auta, a tak se po Praze pohybovala městskou hromadnou dopravou. Ostatně o herečce je známo, že žádné hvězdné manýry nemá.

Neobtěžovala ji ani cesta naprosto plným metrem, ani vlakem. Nevadilo jí, že v podzemce není volné sedadlo a že spolu s kamarádkou bude muset v soupravě delší dobu stát. Ve vlaku na Moravu, na který přestoupila, si už sice s radostí sedla, ovšem i zde z toho nedělala žádné drama.

I když by se dalo předpokládat, že partnerka Jiřího Langmajera (51) bude trvat na cestování první třídou se vskutku exkluzivním servisem, Adéla se i v tomto případě spokojila s obyčejnou místenkou. Doufejme, že je za tím vším jen příkladná skromnost, ne třeba to, že Gondíkové docházejí peníze.

.. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...