Adéla Gondíková: Z její vychrtlé postavy mrazí

Rozhodla se snad herečka a moderátorka Adéla Gondíková (42), že se vytratí z povrchu zemského? Líbí se jí vypadat jako kostra potažená kůží? Právě ona, která by potřebovala něco jako dlouhodobou výkrmnou kúru, se nechala slyšet, že má skvělý recept na štíhlou linii.

Když odvede dceru do školy a zrovna nemá co na práci, chodí na dlouhé procházky. Ujde třeba i deset a více kilometrů. Nabízí se srovnání s jejím bratrem Daliborem Gondíkem (46). Také on je neuvěřitelně hubený, vyznává přehnaně přísnou životosprávu a denně uběhne mnoho kilometrů.

Zdá se, že sourozenci Gondíkovi si libují ve zničujícím životním stylu. Adéla hubne nejen na procházkách, ale coby muzikálová herečka i v práci. Úbytek kilogramů zaručují i její věčné stresy, zejména trápení s partnerem Jiřím Langmajerem (49).

Ten se stále nerozvedl s legitimní partnerkou, o což Adéla už roky marně usiluje. Jak tohle skončí? Zhubne nešťastná herečka na kost? V takovém případě by se jí sotva podařilo s Langmajerem konečně otěhotnět.

Také vás může zajímat ...

Měla by dostat rozum, začít normálně jíst a skoncovat s nadměrnou fyzickou zátěží. Dřív než bude pozdě. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...