Adéla Gondíková: Zhlédla se v kolegovi? To by byla katastrofa!

Nedávno se vdávala, a teď tohle! Není žádným tajemstvím, že se Adéle Gondíkové líbí kolega ze seriálu Sestřičky Petr Vaněk (41).

Na jednu stranu se není co divit, Vaněk je charismatický černovlasý chlap, něco jako pirát sedmi moří, jenomže Adéla je přece zadaná. Navíc o muže svého života, Jiřího Langmajera (54), svedla dlouhý boj, zvítězila loni v létě, kdy se za něj provdala.

Také vás může zajímat ...

Jenomže o Vaňkovi prohlásila: „Mám pocit, že jsme si hned padli do noty. Mezi herci musí něco proběhnout, neříkám veliká chemie, ale něco, co zabrání ostychu dát si přirozeně pusu.“

Co asi říká prohlášení, že mezi herci musí něco proběhnout, její životní druh Langmajer? A co vlastně mezi Gondíkovou a Vaňkem proběhlo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...