Adéla Gondíková – Zničí si kvůli strachu manželství?

Svatba Adély Gondíkové (46) a Jiřího Langmajera (53) byla překvapením. Protiklady se ale přitahují. Potíž ovšem nastává, když se začnou cesty partnerů tak nějak rozcházet.

Od nečekané svatby neuběhl ještě ani rok a dusno by se prý doma u Adély Gondíkové dalo doslova krájet. Za vším je prý hereččina věčná nespokojenost se sebou a rozmary Jiřího Langmajera, který jako by zapomínal, že je ženatý.

Také vás může zajímat ...

Druhá míza?

Někteří lidé z blízkosti páru se nechali slyšet, že se Adéla začíná obávat společné budoucnosti. Spěje snad manželství tak krátce po svatbě ke konci?Pověst proutníka provází Langmajera celou jeho kariéru. Ostatně nejednou byl dokonce do takové role obsazen, zkrátka proto, že mu to všichni uvěří. Tak trochu mu to asi kouká z očí.

Gondíková, ačkoli si byla této manželovy slabosti vědoma, věřila, že ho dokáže změnit. Dosud herec sekal latinu, jenže s postupujícím věkem jako by se mu po starých časech zastesklo. Gondíková se prý nestačí divit, co její drahá polovička předvádí. Podle ní je doslova jako utržený ze řetězu.

Není to tak dávno, co přišel domů s tím, že se chystá s přáteli na několikatýdenní cestu do zahraničí.

Jen s kamarády, bez manželek.

Mluví se o těhotenství!

Adéla prý přemýšlela, jestli to opravdu myslí vážně. Společná domácnost herců vypadala prý nějakou dobu jako hotové bojiště. Zpráva o pánské jízdě Adéle na klidu nepřidala. Není žádným tajemstvím, že neoplývá velkým sebevědomím, takže je jasné, že ji nejspíš přepadl strach a obavy, co kdyby měl Jiří jinou ženu. Kvůli cestě se prý proto doma často hádali nebo zarytě mlčeli.

Nakonec měla Adéla souhlasit, ovšem za předpokladu, že jí bude každý den manžel psát, informovat ji, kde zrovna je a že se ani koutkem oka nepodívá na jinou ženu. Za přísnými podmínkami odjezdu a scénami kolem něj údajně stojí radostná novina, kterou herečka úzkostlivě střeží. Proslýchá se totiž, že ačkoli o tom manželé nikdy příliš nemluvili, přáli si společného potomka.

Nejspíš vzhledem k vyššímu věku Gondíkové se jim dlouho nedařilo.

Smůla se ale měla před několika týdny zázračně zlomit a Adéla by měla být v jiném stavu.

Příliš jí to neulehčuje

Pokud je to pravda, stihla to opravdu jen tak tak a není divu, že se jí v takovou chvíli úplně nelíbí, že její manžel odjede na tak dlouhou dobu. Nevybral si úplně nejlepší čas. Společný potomek by podle lidí z okolí manželů mohl jejich vzájemnému vztahu výrazně pomoci. Herečka je prý v poslední době podrážděná a nespokojená nejen v osobním, ale i pracovním životě.

Čekala prý na nějaký nový impulz, který by jí vlil sílu do žil. Dítě by tak mohlo být tím správným hnacím motorem. Pokud přijde, bude nadšeně vítáno..

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...