Adéla Gondíková ztrácí sebevědomí

Za její trápení může Langmajer!

Pocity štěstí zjevně střídají obavy, strach a nejistota. A takhle se dlouho žít nedá!

Zatímco na začátku, kdy se provalilo, že spolu ADÉLA GONDÍKOVÁ (42) a JIŘÍ LANGMAJER (50) chodí, pochybovala o jejich vztahu veřejnost, teď o něm možná pochybuje sama Gondíková.

Nejde tak ani o věrnost napraveného sukničkáře Langmajera, jako o to, že co je herečka s ním, začíná ztrácet sebevědomí. Může za to fakt, že partneři spolu i vystupují, a zatímco na Jiřího prý diváci pějí ódy, Adéla si vedle něho připadá jako nula. Na jevišti ji prý svazuje nervozita a strach, připadá si nesvá a pochybuje o svých výkonech.

Při děkovačce na konci vystoupení si prý do- konce připadá trapně! „To ti lidé přišli jenom na nás dva? Ne, přišli na Jirku. Já jsem tu do počtu,“ odhaluje své pocity herečka.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho se Adéla také svěřila, že má obavy z přibývajících let a z toho, že už žádné nabídky nepřijdou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...