Aduš prozradila: Už jsem babičkou!

Dlouho s manželem Jiřím Langmajerem (54) zvažovali, zda si ještě pořídí dítě – tak dlouho váhali, až se z toho stala uzavřená kapitola. Teď je ale na tom sestřička Míša z nového seriálu Sestřičky Modrý kód alias Adéla Gondíková (46) zcela jinak.

Také vás může zajímat ...

Miminko totiž „na stará kolena“ opravdu má. „Jirka má dcerku, od které už máme malého vnoučka. Hrozně rádi se o něj staráme a hlídáme ho, a jsme rádi, když je u nás. Hrajeme si s ním, je to hrozně legrační, ale kdyby to mělo být pořád…“ říká Adéla, která je ráda, že dostanou dítě jenom na hraní a pak ho mohou vrátit.

Kdyby to bylo naostro a napořád, nejspíš by jim za pár let došly síly. Zejména Jiří, který teď točí další seriál a ještě nový film, hraje roli dobrotivého dědečka s vypětím všech sil a výraz skálopevné lidumilnosti si udrží nad křičícími dětmi jen po omezenou dobu. A Adéla si další miminko užije i v Modrém kódu, takže mateřské pudy jsou ukojeny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...