Advent s Anetou Langerovou

Foto: Divadlo na Šantovce

Přestože to chvilku vypadalo, že se po výherkyni SuperStar 2004 Anetě Langerové na chvilku slehla zem, není to tak. Objevuje se na místech, na kterých by ji nikdo absolutně nečekal. Nedávno přistoupila na nabídku rodinného hotelu Port a naplánovala si zde privátní koncert na druhý adventní víkend, kterým zpříjemní zimní klid Máchova jezera.

Abyste jej nepromeškali, stačí si rezervovat pobyt v hotelu, který adventní koncert pořádá a dále se jen nechat hýčkat místním vlídným personálem. Koncert se koná 10. prosince od 15 hod v kině Máj v Doksech.

Doprava z hotelu a zpět je samozřejmě zajištěna, stejně jako vánoční punč, cukroví a horké kaštany. Prodloužený check out vám umožní, vychutnat si zážitky z pobytu na břehu jezera a naladit se opravdu svátečně.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...