Affleck jel od milenky rovnou na odvykačku

Problémy s tvrdým alkoholem má hollywoodský herec Ben Affleck (46) už nějakou dobu. Tentokrát to ale v rámci oslavy svých narozenin skutečně přehnal.

Z domu, kde si herec užívá se svou současnou milenkou, tváří pánského časopisu Playboy Shaunou Sexton (22) ho musela přímo do protialkoholní léčebny odvést jeho manželka, herečka Jennifer Garner (46). Ti sice jsou už tři roky od sebe, když po desetiletém výročí podala herečka žádost o rozvod, ale nejspíš se už nemohla dívat na to, jak si její ex ničí v objetí mladinké milenky život.

Také vás může zajímat ...

A nebylo to rozhodně poprvé, co si domů Ben nechal objednat kartony whisky a pak ho oteklého a rudého odváželi do léčebny. Tentokrát to bylo potřetí. Jenže jeho nová polovička mu s abstinencí příliš nepomůže. Sama má totiž velmi vřelý vztah k alkoholu.

Poučí se Ben konečně?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...