Agáta chce exmanžela zpátky?

Co tomuhle řekne její nový přítel? Agáta Hanychová (35) promluvila o rozvodu s Jakubem Prachařem (37). A rovnou přiznala, že den, kdy byli oficiálně rozvedeni, byl pro ni velmi těžký. Víc, než si dokázala představit.

Také vás může zajímat ...

„Pro mě bylo nejtěžší vidět Kubu u soudu, naproti mně, v okamžik, kdy soudkyně řekla, že jsme rozvedeni,“ prozradila Agáta. „Kuba mi není lhostejný. Stále mě to bolí,“ přiznala ve svém podcastu, který natočila s matkou Veronikou Žilkovou (58). Ta ji rozhodně neuklidnila.

„Říká se, že na zapomenutí potřebuje žena polovinu času, než trvalo manželství. Tys byla vdaná pět let, takže dva a půl roku bude trvat, než to přestane bolet,“ řekla jí. Agáta zároveň přiznala, že ze začátku bylo těžké neudělat z dcery Mii zbraň proti dnes již exmanželovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...