Agáta Hanychová: Nový objev. Jak dlouho budou holoubci vrkat?

Agátiny nálady a názory se mění jako aprílové počasí. Ještě nedávno chlapy proklínala, dštila síru na exmanžela Jakuba Prachaře (37), který jí údajně nedovolil vybírat si do nového domu nábytek či věšet si na zdi obrázky, a ujišťovala, že už žádnému posluhovat nebude.

Najednou je všechno zase jinak. Sešel se týden s týdnem a rebelka si našla dalšího milého. Po producentovi, s nímž to skončila, přišel teď na řadu truhlář. Agáta odedávna prohlašuje, že ji hodní hoši nezajímají, že ji přitahují lumpové a lotři.

Také vás může zajímat ...

Nyní v jejích pomyslných rybářských sítích uvízl umělecký truhlář. Je potetovaný a svalnatý, to se jistě Agátě líbí, hubení brýlatí intelektuálové ležící ve filosofických spisech nikdy nebyli jejím šálkem čaje. Jak dlouho budou holoubci vrkat?

Moc dlouho asi ne, životnost Agátiných vztahů činí asi tak měsíc nebo dva. Jistě se pojede na hory, neboť nový přítel je vášnivý snowboardista, a tak se s ním rebelka určitě ráda blýskne na zasněžených svazích. Tisíckrát se s ním vyfotografuje, snímky se pochlubí a poté se poohlédne po dalším novém objevu. Stálost není její silnou stránkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama