Agáta Hanychová: Seznam novoročních předsevzetí

Máme tu nový rok, a tak Agáta Hanychová, která se loni rozvedla s Jakubem Prachařem (37), bilancuje a uvažuje o novoročních předsevzetích. Tak v prvé řadě potřebuje prachy, neboť rozvody nejsou zadarmo.

Také vás může zajímat ...

Proto jedno z hlavních předsevzetí velmi pravděpodobně zní: co nejrychleji se provdat za prostoduchého boháče, který by za ni s radostí platil jako mourovatý.

Dál by si přála holčičku, a tak by ke Kryšpínovi (9) a Mie (3) mohla přibýt ještě Kunhuta nebo Gertruda – jak víme, rebelka si potrpí na pěkná jména. A třetí předsevzetí?

Znovu si pořídit umělé vlasy, umělé řasy a gelové nehty, jichž se vzdala kvůli jednomu z nápadníků. „Mám dvě děti, docela hezký dům, hezkého psa a už jsem vlastně v pohodě,“ říká smířeně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama