Agáta Hanychová: Seznam věcí, které jí exmanžel zakázal

Po rozvodu Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře(37) vycházejí najevo všelijaké věci!

Až z toho běhá mráz po zádech a rozum zůstává stát. Ale tak už to bývá, že se v rozvodových obdobích pere špinavé prádlo. Agáta líčí Jakubovu povahu v nejhorších barvách. Opravdu to byl cholerik a diktátor? Působí sice jako sympatický usměvavý mladík, se kterým byste se chtěli kamarádit, ale je tomu tak i ve skutečnosti?

Také vás může zajímat ...

Agáta promluvila o časech, kdy zařizovali dům. A je to překvapivé vyprávění! „Bylo to hodně podle Jakuba a já jsem s tím na začátku měla problém,“ říká rebelka. „Sedačku vybral on, on vybral kuchyň, já jsem do toho moc nesměla mluvit.“ Že by si hospodyňka nesměla vybrat kuchyň, v níž bude vařit? A to není zdaleka všechno.

Dcera Veroniky Žilkové (59) se zapřísahá, že jí bývalý manžel zakázal koupit polštáře, které se jí líbily. Ty si pořídila až po rozpadu vztahu, dřív to nešlo. Rovněž bylo nemyslitelné pověsit na stěny fotografie dětí, generál Jakub to nedovolil. Až po jeho útěku si Agáta zaplnila stěny fotografiemi a konečně si koupila polštáře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama