Agáta Prachařová: Chce ho zpátky

Stále se nedokážou domluvit na rozvodu.

Nebydlí spolu a ani nejsou v kontaktu. Zdá se, že manželství Agáty Prachařové (34) a Jakuba Prachaře (35) je opravdu v troskách. Nicméně Agáta se nepřestává snažit a je vidět, že si chce manžela získat zpátky.

Nedávno udělala dojemné gesto a doufá, že tím Jakuba obměkčí. Na ruce si totiž nechala vytetovat dvě barevná srdce, která mají prý symbolizovat jejich společnou lásku. Nicméně se zdá, že Jakub je stále chladný jako led.

Také vás může zajímat ...

On je prý úplně v pohodě. Ona dělá gesta

Své ženě se neozývá, ale nedávno přidal na sociální sítě fotografii, na které je se svými přáteli na fotbalovém zápase. Nevypadá, že by ho něco trápilo, užíval si, jako kdyby se ho žádná manželská krize netýkala.

Možná to hraje, nebo už to má vyřešené. Buď Agáta bude muset vytáhnout větší kalibr, nebo se bude muset asi smířit s tím, že jejich manželství už nemá šanci..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...