Agáta Prachařová: Chce utéct od manžela?

Na konci minulého roku byla Agáta Prachařová (33) šťastná, že s ní její tchyně Dana Batulková (60) konečně začala mluvit. Dokonce ji prý i pustila do svého domu. Kdyby však bývalá modelka věděla, z jakého důvodu, jistě by z toho takovou radost neměla.

Matka ji zradila

Také vás může zajímat ...

Jakub Prachař (35) svou ženu vždycky před rodinou, hlavně svou matkou, obhajoval, ačkoli k ní měl spoustu výhrad. Například to, že ho údajně měla podvádět a on jí na to přišel. Dokonce měly v případě jejich společné dcery Mii (1) proběhnout i otcovské testy.

Tak moc Prachař své manželce nevěřil. Nakonec se ale přece jenom usmířili. Nebo to tak alespoň mělo vypadat. Jenže Batulková proti své snaše bojovala dál. Stejně jako Agátina matka Veronika Žilková (57) nemohla a dodnes nemůže přijít na jméno právě Batulkové.

Jenže časy se mění, Žilková nyní žije se svým manželem Martinem Stropnickým (62) v Izraeli a dceři vůbec nepomáhá. Agáta se na ni proto údajně také naštvala a nezvedá jí telefony ani jí prý neodpovídá na textové zprávy.

Od své matky to prý bere jako velkou zradu. Je matkou se dvěma dětmi, má pracovní povinnosti a manžela, který je také v jednom kole a nemůže se o děti starat tak, jak by chtěl. A tak se nad Agátou slitovala alespoň její tchyně.

Manžel se doma skoro neukazuje

Když byly nedávno Agáta s Batulkovou viděny ve společnosti, živě o něčem diskutovaly, smály se na celé kolo, a dokonce spolu i popíjely. Že by se konečně blýskalo na lepší časy? Těžko říct.

Problém je totiž v tom, že čím vstřícnější Batulková ke své snaše je, tím méně se Jakub Prachař o svou manželku zajímá. Čím to může být? Nezajímá to jen média, ale především lidi na sociálních sítích a také příznivce známého showbyznysového páru.

Jejich přátelé mají za to, že se mezi nimi něco vážného muselo stát. Tentokrát ale prý nebude chyba na straně moderátorky, ale u jejího muže. Našel si snad milenku? Vypadá to tak. Doma se prý vyskytuje jen v brzkých ranních hodinách a vrací se pozdě večer.

Údajně totiž aktuálně točí tři filmy najednou. Přesto je však čím dál častěji viděn ve večerních hodinách v centru Prahy se svými dlouholetými přáteli. Podle jednoho z nich údajně nedělají nic špatného. Jen si dají dvě tři piva, popovídají si a jdou domů. Záhadou však zůstává, proč Prachař raději tráví čas se svými kamarády než s rodinou.

Agáta už pro něj není jedinou ženou

Jeden z jeho nejbližších přátel prý nedávno prozradil, že se Prachař zamiloval už dávno a že teď trpí, protože se jeho vyvolená odstěhovala z Prahy, a dokonce porodila dítě jinému. Stalo se to ještě při natáčení seriálu Ohnivý kuře. Údajně neodolal kouzlu oblíbené herečky Kristýny Leichtové (33).

Jenže ta v srpnu minulého roku porodila dcerku režisérovi a herci Vojtěchu Štěpánkovi (35).

Než však otěhotněla, měla údajně prožít románek právě s Prachařem. Tutlali to dlouho a dobře, nikdo na nich prý nic nepoznal. Jen někteří z jejich kolegů tušili. Jenže teď, když ji Prachař už téměř půl roku neviděl, se mu prý začíná stýskat.

A manželka samozřejmě poznala, že není všechno, jak má být, a že se chová velmi zvláštně. Jenže Agáta o svého manžela přijít nechce. Ne proto, že by ho prý tolik milovala, ale spíš proto, že je to prý on, kdo vydělává víc peněz a kdo jí pomůže, když potřebuje pomoc.

Spřádá tajné plány?

Batulková se zřejmě také dozvěděla, že měl její syn údajný románek, a stejně jako to kdysi vyčítala Agátě, nyní to „má na triku“ její vlastní syn. I z tohoto důvodu se jí údajně Agáty zželelo. A nejnovější informace naznačují, že se letos budou odehrávat ještě mnohem dramatičtější události.

Ač totiž moderátorka seká latinu a snaží se pro manžela dělat první poslední, aby od ní neutekl, v hlavě už prý stejně spřádá plán, jak se mu pomstít. Nepatří totiž mezi ženy, které si jen tak něco nechají líbit. O jejím plánu však zatím Prachař nemá ani tušení. Nebo aspoň donedávna ještě neměl.

Odstěhuje se za svou matkou?

Se svou matkou sice Agáta nemluví, ale to neznamená, že by nechtěla využít příležitosti odstěhovat se za ní do Izraele.Byla by to pro ni prý skvělá příležitost od všeho si odpočinout, najít si třeba práci, která by ji víc naplňovala. Podle všeho totiž skončila s prací pro pořad Top Star. A co ještě – všichni by se naučili skvěle anglicky a možná i hebrejsky.

Ale také by to znamenalo, že Prachař dlouhé měsíce neuvidí svou malou dcerku Miu! Pokud se jí podaří se s matkou udobřit, možná svůj plán doopravdy uskuteční. Navíc by jistě byla ráda i Žilková. Aspoň by nebyla v novém prostředí cizí země pořád tak sama a měla se o koho starat.

Čeká ji největší rozhodnutí v jejím životě

To by však zřejmě znamenalo konec manželství. Podle jejich společných známých by Prachař své manželce neodpustil, kdyby ho připravila o možnost dceru vídat. Byla by to pro něj poslední kapka a důvod k okamžitému rozvodu.

Někteří z jeho přátel se prý dokonce osmělili tvrdit, že kdyby na rozvod došlo, bojoval by o to, aby Mia byla svěřena do jeho péče. A nejspíš by u soudu vyhrál. On je ten, kdo má větší a stálejší příjmy, a jejich společní přátelé prý klidně dosvědčí, že on je z páru ten zodpovědnější. To jí tedy určitě moc nehraje do karet. Agáta si svůj tajný plán rozmýšlí.

Změnu ale chce tak jako tak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...