Agáta Prachařová: Cloumají s ní emoce. Může za to jiný stav

Velká rebelka AGÁTA PRACHAŘOVÁ (32), na kterou spíš neustále vyplouvají nějaké skandály, nedávno všechny překvapila tím, když dala průchod svým emocím. Prachařová vystavila na svůj profil na sociální síti černobílý snímek, nad nímž se hluboce dojala.

„Tři ženy, jedna na prstýnek čeká, jedna ho má a ta třetí ho už důvod nosit nemá… život,“ připsala k fotce Agáta a jasně tím tak dala najevo, že se zamýšlí nad večným koloběhem našeho života.

Velká změna kvůli Mie?

Také vás může zajímat ...
Nad touhle fotkou se dojala.
Nad touhle fotkou se dojala.

Podobně pak rozjímala nad další fotkou půlroční dcerky MII. „Těšíte se, až budou moci do koutku, a když jsou v koutku, je vám líto že už je nedržíte v náručí. Ten život je hrozně rychlej.“ Podivné je, že zrovna Agáta, která se s ničím nemaže, se takhle dojimá. Buď je opět v tom, nebo ji mateřství změnilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...