Agáta Prachařová: Je sama, Prachař je také sám. Vrátí se k sobě?

Touží po lásce, ale nedaří se jí to.

Co když bude mít tento dramatický vztah pokračování? Vypadalo to, že ti dva už udělali nad nešťastným manželstvím definitivní kříž, ale možná je všechno jinak.

Jakub Prachař (36) se právě rozešel s modelkou Denisou Dvořákovou (28) a zdá se, že divoká Agáta je zhruba posledních čtrnáct dní také nezvykle osamělá.

Také vás může zajímat ...

Proto se intenzivně spekuluje o tom, zda se rodiče Mii (2) k sobě přece jen nevrátí. Když ne kvůli společnému dítěti, tak kvůli rozruchu, který by to způsobilo – svérázná Agáta přece publicitu tolik miluje!

Já teď uklízet nemusím, já totiž bydlím u maminky,“ zmínil se Prachař, čímž potvrdil krach vztahu s krásnou modelkou Dvořákovou. Oba naši osamělí protagonisté tak mají spoustu času k přemýšlení, a ví jen bůh, co by je mohlo napadnout.

A protože Agáta myslí převážně jen na to, jak na sebe upozornit, třeba dojde k názoru, že návratem k Jakubovi by rozpoutala vlnu zájmu o svou osobu. Jenomže jak by slepovaný vztah dopadl, těžko říct. Disciplína, která k manželství patří, je dceři herečky Veroniky Žilkové (58) bohužel evidentně cizí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...