Agáta Prachařová: Je vážně těhotná?

Vůbec se nešetří

Jakub Prachař Agáta Prachařová

Po nevěře AGÁTY PRACHAŘOVÉ (31) s mladým fotografem MATĚJEM DERECKEM HARDEM (26), kterou přetřásaly snad všechny společenské tituly, vyrukovala rebelka s tím, že čeká se svým manželem JAKUBEM PRACHAŘEM (33) miminko. Okamžitě se začalo spekulovat, zdali je dítě vůbec Prachařovo, jestli není náhodou nastávajícím tatínkem fotograf, se kterým měla mít románek.

Manželé se na nějaký čas odmlčeli a Agáta přestala zásobovat sociální sítě společnými fotkami. Jenže před 14 dny zveřejnila na internetu fotku, na níž se svým mužem vymetá noční podniky, a týden nato snímek z hor, kde se bez jakýchkoli zábran prohání na snowboardu. Je skutečně v jiném stavu, nebo jde jen o zástěrku?

Dost možná si těhotenství vymyslela, jen aby svou nevěru odsunula do pozadí.

Také vás může zajímat ...

Jelikož se jí ale bříško zvětšuje, asi opravdu nelže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...