Agáta Prachařová: Je z ní bezdomovec. Co na to manžel?

Že by rezignovala na vzhled? Modelka Agáta Prachařová, která vždy působila dojmem, že by raději umřela, než by se neoblékla podle poslední módy a neozdobila desítkami cingrlátek, se předvedla veřejnosti k nerozeznání od bezdomovce.

Jak je to možné? S rodinou se přesunula na chalupu a vyrazili na houby. Ale jak se to Agáta oblékla? Jako by se vrátila sedmdesátá léta minulého století, tedy ráj vysokých gumových bot, beztvarých modrých tepláků s lampasy a čepic-zmijovek.

Také vás může zajímat ...

Tmavovláska se nasoukala do starých tepláků, ošuntělé chalupářské bundy a červených holínek, vlasy ledabyle stáhla do culíku a vyrazila s manželem a dětmi do lesa. Co jejímu novému vzhledu asi říká Jakub Prachař (35)? U Agáty byl zvyklý na jehlové podpatky, obrovské dekolty a krátičké přiléhavé šatičky, nyní přišel šok.

Již jsme se zmiňovali o tom, že dalším z mnoha Prachařových manželských traumat je fakt, že temperamentní Agáta doma hodně a často křičí a jemu nezbývá, než aby se co nejdéle zdržoval mimo dům. A teď, když životní družka zaměnila obvyklé „koktejlky“ za teplákovou soupravu, je asi rovněž mírně šokován.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...