Agáta Prachařová: Problémy po porodu!

Takhle si to modelka Agáta Prachařová (32) nepředstavovala! Konečně přivedla na svět vytouženou holčičku, kterou pojmenovala Mia. Pocity štěstí jí ale kazí hořkost kvůli pocuchaným vztahům s její matkou Veronikou Žilkovou (55).

Herečku totiž mělo namíchnout, že ji Agáta zamlčuje věci, které by jako její máma měla vědět jako první. A modelka měla zase být na ni naštvaná, že je moc upovídaná a na potkání prozrazuje věci z jejího soukromí.

Také vás může zajímat ...

Modelka si nepřála, aby se všechny detaily porodu propíraly v médiích, proto dokonce náhle změnila porodnici. Když rodila, její máma o tom ani nevěděla, nic netušíc seděla v kině. „Byla jsem rodiči požádána, abych nic nekomentovala,“ sdělila Žilková později novinářům evidentně dotčeně.

A podle našich informací to mezi ní a její dcerou pořádně vře. „Připadá si, jakoby za všechny Agátiny problémy mohla ona. A to se jí pranic nelíbí, protože se Agáty vždycky hlasitě zastávala. Docela ji tenhle zákaz naštval,“ ví známá Prachařové.

Agáta si tedy teď vedle kojení a přebalování ještě láme hlavu, jak si udobřit mámu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...