Agáta Prachařová: Řve na manžela

Idylu byste v rodině manželů Prachařových hledali podle všeho marně. Jakub Prachař (34) se nechal slyšet, že mu dochází dech. Nejhorší je, že mu nezbylo než utíkat z domova, což zní dramaticky.

„Odpočívám v práci, protože doma pořád někdo křičí. Když ne děti, tak na mě křičí žena,“ svěřil se. A z toho až mrazí. Každý pracovně vytížený muž vám potvrdí, že když přijde večer unavený domů, nepotřebuje nic jiného než klid a zázemí.

Také vás může zajímat ...

O tom však může ubohý Jakub jen snít. Agáta není žádná tichá ženuška, ale energická lvice. Že by o tom Jakub nic netušil, když si ji bral? To by byl jediný z České republiky. Dnes jen zatíná zuby a zběsile shání kšefty, nejen kvůli penězům, ale i proto, aby byl doma co nejméně.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...