Agáta Prachařová: VYDĚLÁVÁ NA SILNÝCH ŽENÁCH

Modelce AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ (32) se podnikavý duch rozhodně nedá upřít. Už mnohokrát předvedla, že je schopná vydělávat snad úplně na všem. Na výrobě čepic, navrhování módních kousků nebo nově na proměnách dívek kyprých tvarů.

Agáta se totiž pustila do profesionálního fotografování žen o velikosti L až XL, jimž za 9000 korun nabízí balí ček šesti různých outfitů, 3 různé způsoby líčení a 12 vyretušovaných fotografií.

Levněji to mají dámy v požehnaném stavu.

Nekvalitní snímky

Také vás může zajímat ...

Ty za stejný balíček zaplatí jen polovinu. A proč si Prachařová vybrala právě ženy větších velikostí? Je to dané tím, že je sama nyní díky svému těhotenství poněkud větší? „Nafotit hezky holku, co má velikost XS a S, umí každý.

Nafotit holku, co má L a XL, aby pořád vypadala hezky, to je těžší,“ vysvětlila Agáta, jejíž snímky posuzoval profesionální fotograf, aniž by tušil, kdo jejich autorem, a dvakrát lichotivě se k její tvorbě nevyjádřil. Podle něj to musel fotit nějaký naprostý amatér.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...