Agáta Prachařová: Vyfasuje Kordulu?

Nad vztahem Agáty Prachařové a její matky Veroniky Žilkové se vnášejí i další otazníky. Brzy totiž má nadejít čas, kdy herečka odjede do Iztaele za svým manželem, hercem Martinem Stropnickým (61), který tam má zastávat funkci velvyslance.

I přesto, že nikdo nevěřil, že Veronika v Čechách spálí mosty a skutečně odjede do zahraničí, nyní všechno nasvědčuje tomu, že tomu tak bude. Dosud se odkazovala na to, že chce zůstat doma s nejmladší dcerou Kordulou (11), která chodí do školy a na mnoho zájmových kroužků.

Také vás může zajímat ...

Kdo se ale nyní bude starat o holčičku? Dostane ji snad na satrost Agáta ještě ke svým dvěma dětem? Nezkomplikují ale situaci nesváry z poslední doby? Žilková by si měla nejstarší dceru nejspíš rychle udobřit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...