ak si správně vybrat barvu na vlasy?

Občas člověk zatouží po změně účesu nebo barvy, jenže jak zvolit odstín, aby nám opravdu slušel? Je to snazší než by se mohlo zdát. Stačí totiž jen vsadit na to jaký jste typ, což se odvíjí od barvy očí a odstínu pleti.

Jarní typ

Také vás může zajímat ...

Tento typ žen má světlou pleť s růžovým nebo světle béžovým podtónem, jsou pihaté a dobře se opalují. Oči mají modré, modrozelené, šedozelené nebo zlatohnědé. Nejvíce jim sluší medový odstín blond či světle hnědé se zlatavými nádechy.

Letní typ

Máte oči šedé, tmavě modré, modrozelené nebo hnědé, vaše pleť je narůžovělá s olivovým nádechem a dobře se opalujete? Pak jste určitě letní typ a skvěle vám sedne středně plavý až tmavě plavý odstín kadeří či oříškově hnědá.

Podzimní typ

Zlatavé a měděné odstíny nebo hnědá s červenými odlesky – to jsou přesné barvy, které báječně padnou ženám podzimního typu. Tyto dámy se potom pyšní zelenýma, hnědýma nebo zelenohnědýma očima a světlejší pokožkou s broskvovým nádechem a pihami.

Zimní typ

Porcelánová pleť s lehce namodralými tóny či tmavá pokožka s olivovým nádechem a modrýma, šedýma, hnědýma nebo velmi tmavě hnědýma očima, tak vypadají všechny ženy zimního typu. Dokonale budou vypadat v tmavých odstínech černé, hnědé nebo rafinované bordó.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...