Alanis Morissette okradena o 130 milionů!

Když se kanadská zpěvačka Alanis Morissette (41) rozhodla šetřit a dala padáka účetní firmě GSO, rozhodně netušila, co vyplave na povrch. Našla si obyčejného a veřejnosti neznámého účetního, prakticky živnostníka, a nový cifršpión se jí rozhodně vyplatil.

Když se prohrabal jejími účetními záznamy, zjistil, že jí společník její bývalé firmy převedl neznámo kam celkem 130 milionů korun v průběhu zhruba sedmi let! Slabou útěchou je, že okradl i další klienty. Zpěvačka nyní žaluje firmu GSO v přepočtu o 360 milionů korun.

Vedení firmy se brání s tím, že o aktivitách povedeného manažera s příznačným jménem Johnathan Schwartz (čti: Švorc) nic nevědělo, a dodává, že „odkloněné“ peníze utratil za drahé dovolené, hazard a nákladný životní styl.

Také vás může zajímat ...

To tedy muselo být pekelných sedm let!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...