Alena Antalová: Ničí ji žárlivost

V bezvýchodné situaci je herečka Alena Antalová (45). Hvězda seriálu Pojišťovna štěstí se po dlouhé odmlce znovu vrací na hereckou scénu.

Není to pro ni ale vůbec jednoduché. Svádí totiž vnitřní boj. S manželem Josefem Juráčkem vychovává čtyři děti, desetiletou Alenku, devítiletou Elenku, sedmiletého Honzíka a čtyřletou Marušku.

Na čas se kvůli nim úplně vzdala kariéry. Teď, když už ratolesti povyrostly, by se ráda vrátila k profesi, kterou miluje. Přijala roli v muzikálu Mamma Mia! Jenomže bydlí v Brně a aby mohla zkoušet, musí dojíždět do Prahy, kde pobývá třeba několik dní v kuse, aniž by se viděla se svou rodinou.

Což je pro ni šok. Neustále se jí prý honí honí hlavou, co se asi doma bez ní děje. Mívala všechno pod kontrolou a ona byla tou hlavou rodiny. Teď má strach, aby její pozici hospodyňky a nepostradatelné ženy někdo nenahradil.

Také vás může zajímat ...

Co když to všechno její muž doma nebude zvládat a budou si muset zaplatit nějakou slečnu na hlídání? To by Antalová nesnesla. „Na chůvu bych žárlila,“ přiznává. Už tak její hlavu zaměstnávají pochyby o tom, kde a ským její manžel asi je, když ona není doma.

Jenomže z rozjetého vlaku, do kterého naskočila už nevystoupí. Dokáže se vyrovnat s ukrutnou nejistotou? Nenaruší podezírání a výčitky její poklidné manželství?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...