Alena Mihulová: Doživotní zákaz alkoholu

Když se ukáže ve společnosti, musí počítat s podstatným omezením. Alena Mihulová (53) se dočkala dojemného návratu filmové slávy, v roce 2015 získala Českého lva za herecký výkon ve snímku Domácí péče.

Největší dar tím dala sama sobě, po dlouhé přestávce způsobené závislostí na alkoholu sobě, ale i svému okolí dokázala, že je možné se s alkoholovým prokletím se ctí vypořádat a získat zpět ztracenou slávu i obdiv publika.

Také vás může zajímat ...

K tomu ovšem patří i společenský život, večírky a plesy. Například na letošním festivalu v Karlových Varech tekl alkohol proudem, a Mihulové nezbývá, než se v takové situaci držet od drinků co nejdál. A to tedy vyžaduje hodně silnou vůli! Herečka se nechala slyšet, že překonat závislost je celoživotní běh na dlouhou trať.

Navštěvuje raději jen hrstku společenských akcí, které si pečlivě vybírá. Na festivalu si nedala ani sklenku luxusního šampaňského. I ta by ji mohlo uvrhnout zpět do závislosti. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...