Alena Mihulová: Našla zalíbení v drsném sportu

Pere swe jako chlap!

Alena Mihulová. Díky boxu bude mít jistě brzy skvělou fyzičku.

Herečka ALENA MIHULOVÁ (51) musela kvůli filmové roli obléknout boxerské rukavice a postavit se do ringu. Jenže tento sport se jí tak zalíbil, že se tréninků nemůže nabažit. „Musím se přiznat, že jsem tu roli vzala hlavně proto, že se naučím boxovat,“ prozradila Mihulová a dodala, že má celá její rodina k boxu blízko, protože její tatínek byl v boxu juniorským mistrem Moravy v muší váze.

Mihulová přiznala, že má za sebou pár tréninků s boxerem ONDŘEJEM PÁLOU (32), který jí dokonale vysvětlil techniku a tvrdí, že jí to jde. „Prostě mě to fakt chytlo,“ pochlubila se a vysvětlila, že si nikdy nemyslela, že box by mohl být svým způsobem takový relax. Dost možná herečka našla nový koníček, u kterého i po natáčení zůstane.

Nebo si tam vyhlédla nějakého fešáka, kterého by chtěla pouze pro sebe.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...