Alena Mihulová: Nová láska?

Herečka, která se před jednatřiceti lety proslavila díky filmu Sestřičky a nyní uzazářila ve filmu Domácí péče, Alena Mihulová (53), překvapuje! Prošla si krušným obdobím, kdy jí zemřel manžel, režisér Karel Kachyňa (+79).

Zažila jeho dlouhé děsivé umírání. Starala se o něho dvacet čtyři hodin denně. Těžká zkušnost ji srazila na kolena a ona propadla do depresí a závislosti na alkoholu. Vypadalo to, že se už nikdy nezvedne ze země.

Také vás může zajímat ...

Nakonec se ale sebrala a zabojovala. Ovšem těžce to poznamenalo její vztah k mužům… S alkoholovou závislostí se Mihulová statečně poprala. Všechny o tom přesvědčila i na společenské akci, na které se po letech ukázala.

Alkohol tam tekl proudem, ale ona se držela jen sklenice s vodou. Zároveň ale přiznala, že nejspíš nikdy nebude mít vyhráno. Vždy se totiž může dostat do situace, kdyopět sklouzne k omamnému moku. Sama se nechla slyšet, že pocit, že vyhrála nad závislostí, si bude moct myslet možná až pár vteřin před smrtí.

Byl tu však ještě jeden problém – a to byla samota. Po smrti manžela se Mihulová už nedokázala do nikoho znovu zamilovat. Na nového partnera neměla ani pomyšlení. Zřejmě ale jen potřebovala delší čas, aby se se smutnou skutečností smířila a nyní je její srdce opět otevřené.

Alespoň tomu nasvědčuje nejen svědectví jejích kolegů. Podle nich na nedávném filmovém večírku jen zářila. Moc jí to slušelo, dostávala od mužů komplimenty a prý se rozhodně nebránila ani pánské společnosti.

Dokonce se šušká, že se měla sblížit j jedním členem filmového štábu, se kterým se seznámila při natáčení Domácí péče. A nebylo by divu. Sama Mihulová totiž mluví o lásce s velkou sebejistotou. „Tak, jak jsem měla naději na dobrou práci, která přišla, tak tohle taky přijde.

Ale nemusím číhat, Pánbůh pro mě určitě někoho má,“ řekla s ůsměvem. Pokud je tedy na obzoru nějaká spřízněná duše, je to jediině dobře. Její dcera z manžeství s Kachyňou, Karolína (24), totiž už vyletěla z hnízda a časem by na ni mohla padnout opět úzkost ze samoty.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...