Alena Mihulová: Proč pořád nemá chlapa?

Ve filmu má štěstí

Znovu úspěšně točí.

Naposledy se herečka ALENA MIHULOVÁ (51) ukázala po boku muže před dvěma lety v Karlových Varech. Přestože se k jejich vztahu nevyjadřovala, spekulovalo se tehdy, že je to její nový partner. Nyní je ale jisté, že vdova po známém režisérovi KARLU KACHYŇOVI (†79) je stále sama. Po lásce prý přímo touží, jenže ten pravý se jí asi vyhýbá.

„Já jsem novým vztahům neustále otevřená, ale jde o to, aby přišel člověk, který jim bude taky otevřený. Zatím furt nikdo nejde,“ krčí rameny hvězda slavného filmu Sestřičky, ve kterém si zahrála se zesnulou legendou JIŘINOU JIRÁSKOVOU (†81). Prázdné místo po partnerovi ale Mihulová zahání prací a té má naštěstí v poslední době tolik, že neví, kam dřív skočit.

Nedávno si například zahrála ve filmu Bába z ledu a v létě bude natáčet film Chvilky.

Také vás může zajímat ...

A možná díky práci získá i partnera.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...