Alena Mihulová: Skrývá před dcerou mladého milence?

Vypadá čím dál tím lépe. Kdo za tím je?

Po smrti milovaného manžela, režiséra KARLA KACHYNI (†79) se Mihulová dlouhé roky utápěla v těžkých depresích. Dokonce se stala závislou na antidepresivech a alkoholu, z čehož se musela velmi těžko dostávat.

Nikdo už ani nedoufal, že by se z toho jednoho dne dokázala dostat a třeba se i dokonce opět zamilovat. Kachyňu brala jako osudového muže, kterému obětovala celý svůj život. V poslední době ale vypadá zase šťastně a k pracovním úspěchům asi přibyla také i nová láska.

Také vás může zajímat ...

Co skutečně tají?

Jakožto mistryně tajností se snaží před okolím mlžit, ale již teď odtajňuje různé informace, které utvářejí jasný profil její současné, či budoucí lásky. „Tak jak jsem měla naději na dobrou práci, která přišla, tak tohle taky přijde. Ale nemusím číhat, pánbůh pro mě určitě někoho má,“ prozradila kdysi Mihulová, že už je připravena na nový vztah.

Teď už ovšem naznačila i to, že se bude pravděpodobně jednat o mladšího kolouška z filmové branže!

Má strach z kritiky

Mihulová kdysi i svůj vztah s o více než čtyřicet let starším Kachyňou ze strachu z názoru široké veřejnosti i blízkých tajila více než deset let.

Trápení jí sžíralo zevnitř a už nevěděla, kam dál. Proto mu následně položila nůž na krk s tím, že buďto se vezmou, nebo se rozejdou. Režisér si ji chtěl ovšem před svatbou pojistit dítětem, což se povedlo a narodila se jim dcera KAROLÍNA (23).

Po úmorném čekání tak byla Mihulová konečně šťastná, až do jeho smrti. Z jejího chování se dá teď usuzovat, že se historie opět opakuje a herečka se bojí vyjít s pravdou ven. Tentokrát se ale spíše stydí za to, že její partner bude naopak o dekády mladší.

I přes to, že jí prý stále imponují starší muži, raději by už strávila zbytek života s nějakým mladším kolouškem, který jí bude dodávat energii.

A i když původně chtěla někoho mimo své povolání, zjistila, že to zkrátka nejde. „Ale mějte společné téma s někým, kdo nemá s herectvím a showbyznysem nic společného! Herci naprosto chápou rytmus mého života a tolik věcí jim nemusím vysvětlovat!“ řekla Mihulová.

Závislost na dceři

Kdyby herečka konečně vyšla s pravdou ven, nejvíce by se asi ulevilo právě její dceři Karolíně, na které je Mihulová naprosto závislá. Možná se ale Mihulová bojí, že by jí mladšího muže dcera neschválila.

Začíná si ale uvědomovat, že je nejvyšší čas pokusit se budovat život po boku někoho jiného a dát dceři trochu volnosti. S Karolínou a její partnerkou totiž tráví až příliš času. Jezdí spolu na společné dovolené, a dokonce stále sdílejí jednu domácnost, což nedělá dobře. Kdy tedy vymění mateřskou lásku za skutečný milostný vztah?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...