Alena Mihulová: Za co nejraději utrácí?

Jsem vyrovnanější než ve dvaceti letech

Herečka ALENA MIHULOVÁ (52), která v posledních dvou letech zažívá pořádný kariérní comeback, nepatří zrovna k dámám, které by si potrpěly na nějaké parádění. V obchodech s luxusními kousky ji proto jen těžko spatříte. „V tomhle nejsem ani ženská,“ netají se Alena s tím, že správná ženská miluje nakupovat šatičky, botičky, kabelky šperky. To ona ne.

„Já si jdu radši koupit jídlo,“ říká se smíchem a nezapomene dodat, že je ochotná dát hodně peněz za něco dobrého na zub. „Ráda jím,“ líčí Mihulová, u které mnozí obdivují, že s každým přibývajícím rokem vy padá líp a líp.Jaký je její recept na krásu? Konečně vyrovnaná „Recept na mládí nemám,“ líčí herečka, která je přesvědčená, že je to dané hlavně tím, že nyní je se sebou zcela spokojená.

„Jsem vyrovnanější než ve dvaceti letech,“ tvrdí.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...