Alena Šeredová: Připadá si stará

Ničí ji rozvod, kterým prochází. Připadá si odhozená. Cítí se unavená a obává se stáří. Tak se nyní cítí modelka Alena Šeredová (39), která prochází složitým rozvodovým řízením s manželem, italským brankářem Gigi Buffonem (39).

Za vztahem udělala tmavovláska tečku ze dne na den. Dověděla se o nevěře, a dál už nedokázala se svým boháčem žít. „Zklamal mou důvěru, museli jsme se rozloučit,“ poznamenala k tomu chladně a stručně.

Také vás může zajímat ...

Nicméně tak docela chladnou ji celá událost nenechala, dobře si uvědomuje, že rozpad rodiny se dvěma dětmi je velká soukromá katastrofa. Cítí se zrazená a podvedená, bojí se toho, jaký dopad bude mít rozvodové řízení na to nejcennější, co má, tedy na děti.

Novináři v Itálii, kde kráska toho času pobývá, o ní neustále píší, že je těhotná. Tomu se modelka jen směje. Vzniklo to prý tím, že jednu dobu zhubla, protože se trápila, a pak zase přibrala. Dítě nečeká a neplánuje, připadá si totiž stará.

Napůl s humorem podotýká, že babičky přece děti nemívají. Navzdory věku, který ji tak trápí, se jí podařilo ulovit miliardáře Alessandra Nasiho (43), dědice automobilky Fiat. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...